м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-16:00

Пародонтологія

Пародонтологія

Пародонтологія — це галузь стоматології, що спеціалізується на вивченні та лікуванні тканин, які оточують зуби (пародонт), зосереджується на аналізі та дослідженні стану ясен, кісток, лігаментів та інших структур, які забезпечують підтримку і фіксацію зубів у порожнині рота. Важливість пародонтології полягає не лише у виявленні та лікуванні захворювань, а й у попередженні розвитку патологій, що можуть призвести до втрати зубів та порушення загального стану організму. 

Корисно знати!!! Професійна чистка зубів двічі на рік є найкращим способом запобігти розвитку пародонтиту.

Пародонт теж страждає від патологічних процесів, які можуть бути спровоковані зубними захворюваннями та іншими проблемами функціонування організму. Діагностикою та лікуванням таких патологій займається окрема галузь стоматології – пародонтологія. Статистика нашої клініки сімейної стоматології свідчить, що кожен третій пацієнт звертається до нас саме з пародонтологічними скаргами.

Пародонтологічні симптоми

Вам потрібно записатися на прийом до спеціаліста стоматологічного центру «StudioDent» у Борисполі, якщо:

 • під час чищення зубів ясна починають кровоточити;
 • кровоточивість ясен виникає навіть без контакту з твердими предметами;
 • помітили гнійні виділення з-під ясен;
 • стали відчувати біль у яснах, коли приймаєш їжу;
 • ясна змінили колір та набрякли;
 • відчуваєте неприємний запах з рота;
 • при доторканні зуби стають рухливими;
 • зубні шийки оголились і чутливість зубів підвищилась;
 • на зубах утворився щільний наліт та зубний камінь.

У всіх цих випадках вам потрібне термінове лікування у спеціалізованій клініці. Приходьте у нашу клініку сімейної стоматології в Борисполі на вулицю Київський Шлях 71а, БЦ «Гранат». Ціни на стоматологічні послуги приємно вас здивують.

Пародонтологія у стоматології «StudioDent»

Наші пародонтологи займаються лікуванням таких хвороб ротової порожнини, як:

 • гінгівіт (супроводжується кровоточивістю, почервонінням, запаленням крайових частин ясен);
 • пародонтит (проявляється запаленням оточуючих м’яких тканин, може бути локалізованим – 1-2 зуби, або генералізованим – страждає значна частина зубного ряду);
 • пародонтоз (ясна приймають білястий відтінок, сверблять, шийки зубів оголюються).

Виконуємо також шинування зубів. Ця процедура допомагає зупинити процес патологічного розхитування зубів. Використовуються спеціальні шини.

Важливо!!!  Ранніми ознаками пародонтиту є кровоточивість ясен, набряк ясен, оголення коренів зубів та неприємний запах з рота. Якщо ви помітили у себе будь-які з цих ознак, негайно зверніться до стоматолога.

В нашому центрі лікування ясен у Борисполі проводиться досвідченими фахівцями із застосуванням сучасних методів, кращого обладнання та ефективних лікарських препаратів. Наш пародонтолог розповість, як потрібно доглядати за порожниною рота після лікування, щоб уникнути повторного виникнення захворювання.. Він підкаже дієві профілактичні міри і з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта підбере зубну пасту та ополіскувач.

Як лікують пародонтологічні захворювання у клініці «StudioDent»

Ми проводимо діагностування захворювань, здійснюємо профілактичні процедури, лікуємо патології порожнини рота у повному обсязі. Наші фахівці:

 • видаляють потенційно шкідливі відкладення (наліт, камені);
 • проводять чистку зубних поверхонь біля коріння;
 • виконують кюретаж – видалення пошкоджених тканин.

Ми допоможемо пацієнтові, навіть коли захворювання досягло складної форми.

На прийомі пародонтолог ознайомлюється з медичною карткою хворого, виявляє його загальний стан, проводить опитування – виясняє, на що саме скаржиться пацієнт. Треба розуміти, чи отримує людина якесь паралельне лікування від не стоматологічних хвороб, та, наразі підтвердження, які медикаменти приймає. Це дозволяє визначити найбільш ефективне лікування й запобігти можливих ускладнень. Також лікар уточнює, чи є у хворого якісь системні хронічні захворювання, наприклад, розлади серцево-судинної системи та ін..

Після вивчення історії пацієнта, пародонтолог починає огляд зубоясенного апарату. При огляді перевіряється також правильність прикусу. Для встановлення більш точного діагнозу, якщо потрібно вивчити стан кісткових тканин, хворому може бути призначено рентгенологічне обстеження.

На основі отриманої інформації стоматолог обирає лікувальну методику и проводить лікування.

Скільки коштує пародонтологічне лікування?

Наша клініка пропонує найбільш доступний прайс на стоматологічні послуги у Борисполі. Кінцева ціна пародонтологічних маніпуляцій буде залежить:

 • від того, наскільки запущений патологічний процес;
 • від загального об’єму медичних процедур;
 • від вартості лікарських засобів;
 • від обраної методики.

Уточнюйте всі моменти та записуйтесь на консультацію по телефонам, які представлені на сайті нашого стоматологічного центру.

Часті запитання

Як забезпечити дієву профілактику пародонтологічних проблем?

Найбільш ефективний спосіб уникнути пародонтозу та інших захворювань ротової порожнини це – регулярна професійна гігієна зубів та ясен. Її треба проходити з періодичністю 1 раз на 6 місяців.

Чи робите ви відбілювання зубів?

Клініка «StudioDent» надає весь спектр стоматологічних послуг, в тому числі й професійне відбілювання зубної емалі.