м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-16:00

Ортодонтія

Ортодонтія

Правильний прикус та рівно розташовані зуби суттєво зменшують ризик розвитку карієсу та інших патологій ротової порожнині. Їжа краще пережовується, що благотворно впливає на травлення. Важливо звертатись до лікаря-ортодонта, якщо у вас є набуті чи вроджені дефекти розташування зубів або проблеми з аномальним розвитком щелепного апарату.
Фахівцям центру сімейної стоматології «StudioDent» доводиться часто допомагати людям з неправильним прикусом, тому ортодонтія являється одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Хтось звертається до нас з метою надати більшої естетики своїй посмішці, а в когось ця проблема призводить до порушення жувальної функції: зуби швидко зношуються, йде надмірне навантаження скронево-нижньощелепного суглобу, жування стає болісним.

Корисно знати!!! Причини порушення прикусу та положення зубів можуть бути різними, зокрема: спадковість, особливості будови щелеп, травми, захворювання зубів та порожнини рота.

В стінах нашої спеціалізованої клініки є необхідне обладнання, щоб усунути дефекти прикусу будь-якого рівня складності. Наш досвідчений лікар-ортодонт підбере оптимальну методику ортодонтичного лікування. Прайс на стоматологічні послуги у Борисполі в клініці «StudioDent» ви знайдете на сайті в розділі «Ціни». Вартість лікування залежить від складності патології та обраної брекет-системи. Записатися на прийом можна у телефонному режимі.

Коли потрібно звертатися до лікаря-ортодонта?

Бажано, щоб перше відвідування кабінету спеціаліста з ортодонтії відбулося ще в ранньому дитинстві, коли всі молочні зуби у малюка вже прорізались – 3-4 роки. Вдруге слід звернутися за консультацією ортодонта після 6 років – в період початку зміни молочних зубів на постійні. Цей вік (6-8 років) є оптимальним для лікування знімними апаратами (пластинками). Потім до фахівця з дитячої ортодонтії потрібно прийти в віці 10-13 років – після повної зміни зубних рядів. Це дає змогу лікарю своєчасно вжити необхідних заходів, почати лікування дитячих зубів і не запустити проблему, якщо вона є.

Сучасна стоматологія здатна допомогти і дорослим людям. Кваліфікований ортодонт зможе ефективно виправити прикус пацієнту будь-якого віку. Він прибере дискомфорт, спровокований неправильним розташуванням зубів, і поверне впевненість у собі. Зазвичай в дорослому віці наші спеціалісти призначають брекет-системи, які надзвичайно ефективні і не впливають на вимову.

Важливо!!! Перед початком ортодонтичного лікування необхідно проконсультуватися з лікарем-ортодонтом, щоб визначити необхідність та доцільність лікування, а також вибрати оптимальний метод лікування.

Напрямки ортодонтії в «StudioDent» у Борисполі

Ми застосовуємо такі сучасні методи корекції зубних рядів, як:

 • Елайнери. Система являє собою прозорі змінні капи, що виготовляються індивідуально на основі 3D-сканування. Всі подальші роботи з моделювання та виготовлення елайнерів проходять в зуботехнічній лабораторії на території Германії. Такі капи практично не помітні на зубах.
 • Ортодонтичні пластинки. За допомогою цих нескладних пристосувань вдається виправляти проблеми з прикусом та вирівнювати зуби в наймолодшому віці (з 4 років).
 • Металеві брекети. Ці системи досить ефективні, а ще  й коштують дешевше інших брекет-систем, тому дуже популярні. Для лікування наших пацієнтів ми використовуємо тільки якісні брекети Ormco виробництва США.
 • Самолігуючі брекети. Завдяки цим безлігатурним системам корекції вдається запобігти травмування м’яких тканин ротової порожнини. Термін лікування може скоротитись на 25% за рахунок конструктивних особливостей цих брекетів, а також подальші корекції займають менше часу та зусиль.
 • Керамічні брекети. Дані системи дозволяють зменшити дискомфорт при ношенні, в тому числі й психологічний, тому що мають досить естетичний вигляд на відміну від металевих аналогів.

Наші фахівці підберуть найбільш дієве ортодонтичне лікування в кожній конкретній ситуації.

Чому варто звернутися до нас?

Клініка сімейної стоматології «StudioDent» – це:

 • доступні ціни;
 • кваліфіковані фахівці;
 • комфортне обслуговування;
 • відсутність черг на прийомі;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантія на всі стоматологічні послуги.

Приходьте в центр сімейної стоматології за адресою: місто Бориспіль, вулиця Київський Шлях 17а, БЦ «Гранат». Прийом ведеться кожен день. Дзвоніть та замовляйте консультацію ортодонта на бажаний час.

Часті питання

Як довго людина звикає до брекет-системи?

Все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та від психологічного настрою. Хтось постійно думає про чужорідне тіло у ротовій порожнині, а хтось майже його не помічає. В середньому термін звикання дорівнює 2-3 тижням.

Носіння брекетів може спровокувати розвиток карієсу?

Карієс виникає внаслідок поганої гігієни ротової порожнини. Якщо ви будете ретельно і потрібну кількість разів чистити зуби та язик, ніякого карієсу не буде. Професійні рекомендації щодо догляду за порожниною рота після встановлення брекет-системи вам нададуть лікарі-ортодонти стоматологічного центру «StudioDent».