м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-16:00

Про клініку

Сімейна стоматологія «StudioDent» у Борисполі обладнана сучасним обладнанням, а колектив професіоналів надасть Вам весь спектр стоматологічних послуг на високому рівні. Наші лікарі регулярно відвідують семінари, майстер-класи та підвищують свою кваліфікацію.

Як ми працюємо
Ми дбаємо про те, щоб, завітавши до нас, Ви відчули атмосферу привітності та доброзичливості нашої клініки. Ми цінуємо час наших пацієнтів, тому наші лікарі зроблять усе можливе, щоб Ви отримали діагностику та стоматологічне лікування найвищого рівня в найкоротші терміни.
Записатись на прийом

Основні напрямки нашої роботи:

Клініка, в якій комфорт і здоров'я пацієнтів - головні цінності

Індивідуальний підхід
Будуємо довірчі стосунки з кожним пацієнтом, уважно ставимося до проблеми та приймаємо спільні рішення у процесі лікування
Гнучка вартість лікування
Забезпечуємо доступність якісних стоматологічних послуг та пропонуємо найвигідніші плани лікування для пацієнтів без шкоди для результату.
Без болю та дискомфорту
Використовуємо актуальні технології та матеріали преміального сегменту, щоб гарантувати відсутність больових відчуттів та тривалої реабілітації
Сучасне обладнання
Працюємо з безпечним та сучасним обладнанням, проводимо обстеження за допомогою цифрового 3D томографа та лікуємо захворювання з використанням мікроскопа.