м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-16:00

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія направлена на відновлення форми, функціонування та естетики зубів за допомогою протезів. Сімейна стоматологічна клініка “StudioDent”  у Борисполі спеціалізується на виготовленні та встановленні індивідуальних протезів, включаючи коронки, мости, часткові та повні знімні протези, а також імплантати. Загальний стан ротової порожнини має вплив на здоров’я організму в цілому. А ще – це впевненість в собі. 

Що таке ортопедична стоматологія?

Лікуванням  деформації, пошкодження, та вирішенням проблем, які з’являються через втрату зубів займається стоматолог-ортопед. Він використовує наступні методи: 

 • мікропротезування;
 • встановлення знімних, незнімних та мостовидних  протезів;
 • встановлення вінірів та коронок;
 • протезування на імплантах.

Щоб скорегувати зубощелепну систему, призначають ортодонтичні апарати. Це — окрема галузь ортопедичної стоматології — ортодонтія.

В сімейній стоматології StudioDent вам повернуть здорові красиві зуби та вилікують інші захворювання ротової порожнини. Практично всі процедури в нашій клініці проходять під місцевою анестезією і не викликають відчуття болю.

 

Корисно знати!!! Протези потребують регулярного чищення, так само як і натуральні зуби. Важливо чистити протези щодня спеціальними засобами

Які конструкції використовуються в ортопедії?

В нашому стоматологічному центрі у Борисполі фахівці займаються виготовленням та встановленням:

 • Вінірів. Допомагають кардинально змінити зовнішній вигляд зубного ряду. Виробляються вініри зі спеціальної високоякісної кераміки. За допомогою цих конструкцій досвідчений стоматолог-ортопед може змінити форму зубу, його колір, приховати дефекти емалі та незначні проміжки між зубами.
 • Імплантів. Ці вироби встановлюють на місце втраченого зубу. Основа імпланту – титановий або цирконієвий штифт, який вкручується в щелепу. З часом металева основа зростається с кісткою і стає надійною опорою для штучного зубу. Коштує дентальна імплантація дорожче, ніж коронки, але імпланти довговічніші і здатні прослужити все життя.
 • Коронок. Вироби являють собою імітацію зубу і замінюють все його тіло, крім кореня. Бувають металеві, керамічні, металокерамічні та цирконієві. Встановлення коронок застосовують, коли зуб був сильно пошкоджений, або зламаний.
 • Мостовидних протезів. Метод допомагає підтримувати штучні коронки із залученням здорових зубів, які фахівцю потрібно попередньо підготувати, щоб зробити з них міцну опору. Такі протези в ортопедичній стоматології використовуються давно, але мають деякі мінуси. Збільшується навантаження на опорні зуби, також мости потребують ретельного очищення.
 • Знімних протезів. Вони бувають повними та частковими. Ми виготовляємо їх із дотриманням європейських стандартів. На консультації розповімо, як протези треба носити, який догляд їм потрібен, щоб служити довгі роки.

Сімейна стоматологія StudioDent надає своїм клієнтам комплексні ортопедичні послуги та лікування зубів. Фахівці нашої клініки консультують, роблять діагностику, проводять протезування, призначають ефективну терапію. При необхідності виконаємо безпечне хірургічне втручання – все задля здоров’я своїх пацієнтів.

 

Важливо!!! Перед початком лікування важливо пройти медичний огляд та стоматологічну діагностику. Це допоможе стоматологу-ортопеду визначити найкращий план лікування.

Коли треба звернутися до стоматолога-ортопеда у StudioDent?

Найчастіше за послугами ортопедичної стоматології до нас в клініку звертаються з такими проблемами:

 • Рухливість зубів
 • Проблеми з жуванням
 • Втрата одного або декількох зубів
 • Зношеність зубів
 • Дефекти зубного ряду
 • Проблеми з виглядом усмішки.

Лікування починається з профілактичного огляду. Наш лікар з’ясовує скарги пацієнта. Ретельно оглядає порожнину рота, проводить пальпацію м’яких тканин жувальних м’язів. Завдяки детальному огляду вдається ще на ранній стадії діагностувати патологічні процеси. Фахівець також призначає апаратні методи діагностики, наприклад, рентгенографію.  

Після постановки діагнозу стоматолог-ортопед надає консультації та розробляє індивідуальний план лікування.

Далі складається схема лікувальних заходів. Лікар індивідуально підбирає тип протезування та оптимальну терапевтичну підготовку до протезування. Звертається увага на те, в якому стані ротова порожнина, які прояви захворювання, індивідуальна нестерпність до ліків та ін.

В нашому центрі сімейної стоматології вас чекають:

 • приємні ціни;
 • сучасне обладнання;
 • відсутність черг;
 • комфортна атмосфера;
 • дбайливий підхід.

Часті питання

Чи відчуває пацієнт біль під час встановлення протезів?

Більшість процедур ортопедичної стоматології проводяться під місцевою анестезією, тому вони не повинні бути болісними.

Як довго служать ортопедичні конструкції? 

Термін служби ортопедичних конструкцій може варіюватися в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені, та від догляду за ними. Зазвичай вони служать від 5 до 15 років.