м. Бориспіль, вул. Київський Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-16:00

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Дорослі знають, наскільки важливо своєчасне лікування зубів та інших захворювань ротової порожнини, але діти бояться стоматологічних кабінетів і вмовити їх майже неможливо. Похід до зубного лікаря стане радісною подією для малюка, якщо ви звернетеся до дитячої стоматології у Борисполі «StudioDent». Записатись на прийом можна в телефонному режимі. Ми підберемо зручний для вас час і гарантуємо малюку лікування без сліз та болю.

Дитяча стоматологія «StudioDent KIDS»  

Наш сімейний стоматологічний центр пропонує широкий спектр медичних послуг:

 • консультація дитячого стоматолога;
 • пломбування молочних зубів;
 • герметизація фісур;
 • фторування та сріблення зубів;
 • лікування карієсу;
 • пластика вуздечки язика та губ;
 • послуги стоматолога-ортодонта;
 • професійна гігієна ротової порожнини та ін.

Ціни у дитячій стоматологічній клініці «StudioDent KIDS» підходять кожному.

Наші фахівці не тільки вилікують дитину, але й допоможуть сформувати правильні звички з догляду за зубами. Вони знайдуть вірний підхід до кожного малюка. Чекаємо вас в  стоматології для дітей та дорослих «StudioDent» у Борисполі за адресою: вул. Київський Шлях 71а, БЦ «Гранат».

Лікування зубів під наркозом

Нервова система малюків дуже вразлива, сама думка про кабінет зубного лікаря викликає неприємні асоціації. Ми подбали, щоб лікування було безболісним та комфортним, і надаємо деякі послуги дитячої стоматології під наркозом. Використовується загальний наркоз тоді, коли оперативне втручання буде серйозним, або в тих випадках, коли потрібно за один прийом виконати декілька процедур.

Ми користуємось тільки безпечними речовини, що забезпечують м’яку дію на організм малюка. Маніпуляція протікає нескладно, у щадному режимі, без будь-яких побічних ефектів після завершення лікарських процедур. Лікування дитячих зубів проходить без болю, на залишаючи ніяких поганих спогадів.

Досвідчений лікар-анестезіолог центру дитячої стоматології у Борисполі «StudioDent KIDS» проведе консультацію з батьками дитини та підбере найкращий варіант для загального наркозу. У дитини будуть взяті необхідні аналізи. Під час введення дитини в стан глибокої анестезії та упродовж всього лікування під наркозом в операційній знаходиться реанімаційна бригада. Відповідальний підхід дозволяє нам не просто зменшити будь-які ризики, а й виключити їх зовсім.

Переваги дитячої стоматології «StudioDent» у Борисполі

Наша клініка сімейної стоматології:

 • Забезпечує малечі лікування без страху та болю. Наші фахівці вміють домовлятися з дитиною та знаходити індивідуальний підхід для кожного маленького пацієнта.
 • Маємо кваліфікований персонал, сучасне терапевтичне, хірургічне та діагностичне обладнання.
 • Здійснюємо лікування з застосуванням передових методик і перевірених медичних препаратів, які не дають ускладнень.
 • Створюємо індивідуальну схему лікування для кожного маленького пацієнта, що гарантує успіх на 100%.
 • Пропонуємо найдоступніший прайс на стоматологічні послуги у Борисполі.

В стінах нашої клініки малюків чекає затишна, майже домашня атмосфера — яскраві іграшки, кольорові книжки, привабливий інтер’єр. З порогу малюків зустрічає привітний персонал, готовий в будь-яку мить подарувати посмішку чи підтримати підбадьорливим словом. 

Для пломбування зубів в нашої клініці використовуються спеціальні матеріали, що містять кальцій, фосфор, фтор. Ці пломбуючи композити ідеально адаптовані для застосування при лікуванні дитячих зубів.

Лікар-стоматолог приймає малечу тільки разом з досвідченим асистентом, тому всі процедури виконуються швидко, що важливо, звертаючи увагу на непосидючість дітей. Для максимального комфорту малюків ми облаштували свої стоматологічні кабінети найзручнішими кріслами.

Під час прийому у зубного лікаря чи стоматолога-ортодонта батьки мають змогу знаходитись поруч з дитиною. Якщо вашої дитині потрібні якісні стоматологічні послуги і ціна питання має для вас значення, звертайтеся до нас.

Часті питання

Яка різниця між дорослим і дитячим стоматологом?

Головна різниця в тому, що лікарю, який працює з малюками, потрібно мати знання з дитячої психології. Необхідно знайти контакт з дитиною, нівелювати усі його страхи, психологічно підготувати до лікування зубів.

Як часто батькам потрібно приводити дитину на прийом до стоматолога?

Щоб своєчасно виявити проблеми в ротової порожнини, лікарю потрібно оглядати малюка 1 раз на 3 місяці. Чим раніше буде виявлено карієс чи іншу патологію, тим простіше буде її вилікувати.