г. Борисполь, ул. Киевский Шлях 71а, БЦ "Гранат"
Пн-Сб 9:00-20:00
Вс 9:00-16:00

Клиенты о нас

Наша клиника стремится обеспечить максимально качественный сервис для вас, поэтому мы всегда рады отзывам, которые помогут нам стать лучше.

Оставить отзыв
Аватар для Яковенко Дарина
Яковенко Дарина
Rated 5,0 out of 5

Лікувала в Studiodent карієс, регулярно приходжу на планові огляди. Мені все подобається, чисто, акуратно, хороші лікарі. Ціна лікування зубів прийнятна!

Аватар для Вероника Ченцова
Вероника Ченцова
Rated 5,0 out of 5

Сын проходит лечение у ортодонта в studiodent. Работы много, так как была укорочена уздечка языка, есть проблемы с прикусом. Первую проблему решили очень быстро. Больше боялись, чем делали операцию – 5 минут у врача, через неделю все зажило. Улучшилась артикуляция, пошел прогресс у логопеда. По прикусу – пока назначены пластины, далее будет видно. Врачи внимательные, ребенок не боится. Рекомендую детское отделение клиники!

Аватар для Олег Литвиненко
Олег Литвиненко
Rated 5,0 out of 5

Був у Борисполі у відрядженні — розболівся зуб мудрості. Давно його треба було видалити, але не турбував. Кинувся в найближчу стоматологічну клініку. Дякую адміністратору та лікарю центру StudioDent, який заради мого зуба пожертвував власною обідньою перервою. Прибрали вісімку, призначили антибіотики. Ще 2 рази приходив на огляд і обробку лунки, оскільки видалення було складним, накладали шви!

Аватар для Конькова Нина
Конькова Нина
Rated 5,0 out of 5

Честно, приезжаю в клинику Studiodent из Киева. Причины – качественное лечение по доступной цене. А то в столице лечение зубов становится роскошью, особенно сложные случаи. Наблюдаюсь у стоматолога-терапевта уже 5 лет, проходила лечение пародонтоза. Сейчас регулярно приезжаю на осмотр, гигиеническую чистку!

Аватар для Анатолій Леваренко
Анатолій Леваренко
Rated 5,0 out of 5

Лікуємося в стоматології StudioDent усією сім’єю. Дуже зручно — є лікарі і для дорослих, і для дітей. Дітям поки що робимо тільки професійну чистку, але вони вже знають, що прийом у стоматолога — це не боляче і не страшно. Старший проходив лікування в ортодонта, користувалися 2 роки пластинами. Лікар каже, що, на його думку, брекети надалі не знадобляться. Мені видаляли зуб мудрості, дружина лікувала карієс. Ми задоволені якістю обслуговування. Клініку рекомендую!

Аватар для Гречко Мария
Гречко Мария
Rated 5,0 out of 5

В клинике Студиодент устанавливала виниры на передние зубы. Сейчас у меня идеальная улыбка. Врач честно предупредил о необходимости обточки эмали, рассказал, как ухаживать за ними. Результатом я довольна, клинику Студиодент рекомендую

Аватар для Галіна Васильєва
Галіна Васильєва
Rated 5,0 out of 5

У клініці Studiodent встановлювали мостоподібний протез. Все дуже акуратно, було 2 примірки, підгонка. Після встановлення вже до кінця дня перестала його відчувати. Нічого не натирає, під протез не забивається їжа. Я задоволена — все зроблено якісно, лікарі й техніки — розумнички

Аватар для Василий Маныч
Василий Маныч
Rated 5,0 out of 5

Являюсь пациентом клиники Студиодент, наверно, лет 10 уже. Оставил там 2 зуба мудрости, один раз лечил пульпит. Все процедуры проводятся с качественным обезболиванием. Например, после удаления зуба мудрости анестезия действовала еще часов 6. Сейчас прихожу на профилактическую чистку и осмотр. Обслуживанием и лечением доволен!

Аватар для Іван Мартиненко
Іван Мартиненко
Rated 5,0 out of 5

Нині проходжу ортодонтичне лікування. Брекети встановили рік тому, результати вже починають радувати. Так, звикати до них складно, у перший тиждень їсти взагалі не міг нормально. Раз на місяць приходжу в клініку Studiodent на корекцію і чищення зубів. Лікар уважний, приємний при спілкуванні

Мы будем рады получить Ваш отзыв о нашей клинике!